Savunma Sanayi.NET Güncel Savunma Sanayii Haberleri Sitesi - Yıl 5 - 22/03/2018

Poster 4: SSNet Poster Serisine Devam Ediyor

13 Haz, 2010 | Kategori: Dosyalar | kilincoezge@googlemail.com

SavunmaSanayi.NET Türk okuruna hizmet devam ediyor!

Yayın Kurulu üyelerimzden Ziya Akova’nın tasarladığı, Kurul Başkanı ve Yayın Danışmanı Özge Kılınç’ın koordinatörlüğünde gerçekleşen “Türk Silahlı Kuvvetleri Zırhlı Muharebe Araçları ve Personel Taşıyıcıları” yanında, “Türk Kara Kuvvetleri Ana Muharebe Tankları” adlı 2D şemalarının klasik poster çalışmaları ardından, TSK İç Güvenlik Harekatı Tekerlekli Hafif Zırhlı Araç Tipleri çalışması da tamamlanmış bulunmaktadır.

Bilgilendirici posterler ile silahlı kuvvetlerimiz hakkında görsel ve estetik bir arşiv çalışması yapmayı amaçlayan çevrimiçi savunma haberciliğinin doğru, yetkin ve rakipsiz portalı SavunmaSanayi.NET okurlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilgisayarınızda bulundurabileceğiniz ya da çıktısını alıp poster olarak da kullanabileceğiniz bu önemli çalışma, daha önce “Terör Örgütü PKK’nın Silahları” ile “Türk Silahlı Kuvvetleri Zırhlı Personel Taşıyıcıları Gelişimi ve Üstlendikleri Farklı Görevler” ve TKK Ana Muharebe Tankları” adlı çalışmalarımızı da hazırlayan Ziya Akova ve Özge Kılınç tarafından yoğun emek verilerek gerçekleştirildi.

Söz konusu çalışmanın adresine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dosyayı indirmek için sağ tıklayıp “Hedefi Farklı Kaydet” seçeneğini işaretleyiniz, ya da tıklayarak resmi tarayıcınızla açınız.

icguvenlikharekat-copy.jpg

Bu yazıyı paylaşın: Bookmark and Share

Haber Konuları: , ,


3 yorum var
Yorum yaz »

 1. bu güzel bir çalışma olmuş. gayet de tatmin edici. peki, aynı poster çalışmalarını Türkiye’nin uçar birliklerinde kullanılan hava araçları için de düşünüyor musunuz?
  ilgi ve merakla bekliyorum hava araçları ile ilgili posterlerinizi.

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 6 Thumb down 0

 2. Merhaba çok güzel olmuş izniniz olurrsa ben bu posterdeki bazı araçların resmi alıp üstünde oynamalar yaparak maket haline getirebilir miyim paylaşırken kaynak belirlerim

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Elbette kullanabilirsiniz.

  Sevgiler

  SSNet

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 0 Thumb down 0

Yorum yaz