Savunma Sanayi.NET Güncel Savunma Sanayii Haberleri Sitesi - Yıl 5 - 22/03/2018

Murad Bayar Röportajı

2 Eki, 2012 | Kategori: Fotoğraf / Video | info@savunmasanayi.net

 

Bu yazıyı paylaşın: Bookmark and Share

Haber Konuları:


6 yorum var
Yorum yaz »

 1. Murad Bayar çok güzel ve aydınlatıcı bilgiler verdi.Fakat söyleşiyi yapan trt haber genel yayın yönetmeni yapılmış AHMET BÖKEN ,ne kadar çapsız sığ ve iktidar partisinin reklamını yapacağım diye çırpınan basit bir insanmış.söyleşiyi dinlerken sinir krizleri geçirdim.

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 61 Thumb down 51

 2. Murad Bayar çok güzel ve aydınlatıcı bilgiler verdi doğru ama AHMET BÖKEN ise daha çok herkezin merak ettiği komplo idaalarına değinerek, verdiğimiz milyarlarca dolar vergiyle yapılmaya çalışılan projelerin akibeti sorguladı.İktidar partisi yalakalığı konusu ise tamamen bakış açısından ibaret bir düşüncedir.Mevcut hükümetin savunma sanayine yaptığı katkılar oldukça hatırı sayılır seviyededir.Ama ideolojik düşünce akımları malesef her gündemimizi bu şekilde kirletmektedir..

  Bence her açıdan faydalı bir röportaj olmuştur.Ama ben olsan Sn. Murat Bayar’ı yakalamışken, J-600T balistik füzemiz ve Som seyir füzesi gelişmelerini de sorardım.Sorulacak çok önemli projeler vardı..

  Savunma Sanayi.Net olarakta size faaliyetlerinizde, özellikle başarıları analizlerinizin devamını dilerim..Buarada som seyir füzemiz ve J-600 balistik füzemiz hakkında sizlerden bir analiz makale paylaşmanızı bekliyorum..

  Saygılar..

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 40 Thumb down 30

 3. arkadaşlar birazda spiker savunma sanayii konusunda uzman biri olmadığı için

  ama biraz söyleşiye hazırlansa daha güzel sorular sorabilirdi!!!!

  merak edilen bir sürü soru cevapsız kaldı

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 29 Thumb down 3

 4. Sayın müsteşar gerçekten blgili ve konusuna hakim bir kişi olarak bizleri aydınlattı. Ama trt muhabiride her konuyu iktidara bağlayarak gerçekten gülünç duruma düştü. Bir ara arka fonda Akp amblemi çıkacak sandım. Trt devlet televizyonu devletti temsil eder. İktidarı değil..

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 34 Thumb down 36

 5. TRT Haber savunma sanayi muhabiri ve Anadolu Kartalı program sunucusu Teoman Korkmaz’a bu programın moderatörlüğü verilseydi zihinlerde kalan bir çok soru cevap bulurdu diye tahmin ediyorum. Saygılar

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 21 Thumb down 0

 6. Sayın Müsteşar bana göre güzel bilgiler vermiş
  Saygılarımla

  Bu yoruma katılıyor musunuz? Thumb up 1 Thumb down 0

Yorum yaz